Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

GRY LOGICZNE

Blik Blok

Blik Blok
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 119,00 PLN
Indeks:
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

W skład gry wchodzi:

29 drewnianych klocków

100 kart Blik Blok z przedstawionymi budowlami i rozwiązaniami

 

Cel gry:

Twórz przestrzenne budowle przedstawione na kartach Blik Blok wykorzystując do tego odpowiednie klocki. Zestaw klocków potrzebnych do budowy danego projektu jest pokazany na karcie Blik Blok. Na odwrocie każdej z kart, pokazane jest rozwiązania – czyli układ poszczególnych elementów składających się na daną budowlę. W grze występują cztery poziomy trudności: Poziom podstawowy – dla początkujących (karty z kolorem pomarańczowym), poziom dla średnio zaawansowanych (karty z kolorem żółtym), poziom zaawansowany (karty z kolorem zielonym) i poziom ekspercki (karty z kolorem czerwonym). Przechodząc do coraz to trudniejszych projektów, do których budowy wykorzystuje się coraz to większą liczbę elementów, pamiętaj aby wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobyte na poprzednich poziomach.

 

Rozpocznij grę wybierając kartę

Odszukaj klocki potrzebne do stworzenia budowli, tak jak jest to pokazane na przedniej części karty Blik Blok. Układaj, przekładaj i próbuj różnych kombinacji ułożenia elementów, aż uda ci się zbudować budowlę przedstawioną na karcie.

Jeśli zabraknie ci pomysłów – rozwiązania problemu znajduje się na odwrocie karty Blik Blok. Przerywane linie wskazują na położenie względem siebie

poszczególnych elementów, tak aby możliwe było powstanie budowli. Niebieskie przerywane linie wskazują na kierunek, w którym elementy powinny być przesunięte. Czerwone przerywane linie wskazują zaś na kąty pod jakimi dane elementy powinny być ustawione względem siebie.

 

Blik Blok jest doskonałą zabawą rozwijającą twoją wyobraźnię przestrzenną i spostrzegawczość. Rzeczy nie zawsze są takimi jak je widzimy. Na przykład, połączenie dwóch osobnych trójkątów daje nam kwadrat, a przez połączenie dwóch innych trójkątów otrzymamy prostokąt, itd.

 

WAŻNE: Używasz drewnianych klocków aby tworzyć przestrzenne budowle zaprojektowane przy wykorzystaniu programu komputerowego do projektowania CAD. Budowle przedstawione są jako lite bryły – natomiast rozwiązanie z wykorzystaniem klocków będzie posiadało widoczne podziały i widoczny układ warstw klocków.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]