Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0
/

CUBE - Factory of Ideas

Za Factory of Ideas stoją ludzie od dawna związani z grami planszowymi. To Oni tworzymy popularną w Poznaniu sieć sklepów Cube, w której możecie - korzystając z zawsze fachowej porady - wybrać coś dla siebie z ogromnej masy produktów. To Oni maczali palce w powstaniu pierwszej edycji kultowego już dziś ,,Munchkina''.

Kolejnym, naturalnym, krokiem w rozwoju Ich planszówkowej działalności stało się wydawnictwo gier planszowych - Factory of Ideas. Korzystając ze sporego doświadczenia, jakie posiadają... Wiedzy oraz pasji... chcą dostarczać Wam produkty najwyżej jakości. Jakość ta oznacza  nie tylko najwyższy poziom wydania, ale i fakt, iż proponowane przez Factory of Ideas gry będą jednymi z najlepszych w swoich kategoriach. Mamy nadzieję, że dostarczą Wam wielu godzin świetnej zabawy.

CUBE - Factory of Ideas

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]