Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0
/

MagWords.pl

MagWords.pl jest w 100% Polską firmą, co ważne jeste też firmą rodzinną. 

Jak mówią sami o osobie: "To co robimy - robimy z pasji - mamy to szczęście, że udało nam się połączyć, posiadaną wiedzę, wykształcenie, zainteresowania.  Tak czy owak - gdyby nie dzieci, nie byłoby MagWords..."

Magwords to producent pomocy edukacyjnyjnych - takich jak alfabety magnetyczne - duże i małe, cyfry magnetyczne, zestawy do nauku czytani, pisania czy liczenia oraz karty i tablice magnetyczne. Tworzą unikalne produkty, które trafiły już do ponad 30 krajów na całym świecie i cieszą się coraz większą popuklarnością zbierając przy tym pozytywne opinie wszystkich klientów.

Słowo MagWords wzięło swój początek od 2 angielskich słów "Magnetic"  - czyli magnetyczne/ny oraz "Words"  - czyli słowa, wyrazy.

Zwrot MagWords znaczy po prostu: "Magnetyczne Słowa", "Magnetyczne Wyrazy" - choć określenie Magiczne Wyrazy też będzie na miejscu.

Marka MagWords jest zastrzeżonym znakiem towarowym, a produkty zostały objęte ochroną w Urzędzie Patentowym RP oraz w międzynarodowej organizacji OHIM w Alicante.

MagWords.pl

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]